Abigail Shemoel

Landskapsarkitekt / Planlegger

D +47 40 14 53 07

abigail.shemoel@tegn3.no

 

 

Ahmed Alaydi

Arkitekt / Urbanist

D +47 45 48 08 90

ahmed.alaydi@tegn3.no

Alv Skogstad Aamo

Faglig leder Plan og urbanisme /
Urbanist / Arkitekt MNAL

D +47 97 49 76 29

alv.aamo@tegn3.no

Andre Haugen

DAK-ansvarlig / Teknisk tegner

D +47 97 14 38 25

andre.haugen@tegn3.no

Andre Mendes Faria

Arkitekt

D +47 24 11 15 76

andre.faria@tegn3.no

Anita Moum

Seniorrådgiver / Sivilarkitekt ph.d.

D +47 93 60 34 00

anita.moum@tegn3.no

Anna Holand

Landskapsarkitekt MNLA

I permisjon

D +47 92 88 57 90

anna.holand@tegn3.no

Anne Breivi

Sivilarkitekt / Interiørarkitekt

D +47 45 21 05 52

anne.breivi@tegn3.no

Anne Ervik Andresen

Teknisk tegner

D +47 73 56 27 12

anne.ervik.andresen@tegn3.no

Aroa Alvarez Reina

Faglig leder Arkitektur Trondheim / Arkitekt

D +47 97 00 64 16

aroa.alvarez.reina@tegn3.no

Asgeir Jørgensen

Leder kvalitet og prosjektstyring / Sivilarkitekt MNAL

D +47 90 58 79 51

asgeir.jorgensen@tegn3.no

Bård Lindqvist

Master i arkitektur MNAL

D +47 41 38 02 80

baard.lindqvist@tegn3.no

Bente Engen

Sivilarkitekt MNAL

D +47 97 10 10 09

bente.engen@tegn3.no

Carmen Isabell Schmidt

Sivilarkitekt / Dipl.Ing. arkitekt

D +47 93 09 00 27

carmen.isabell.schmidt@tegn3.no

Catharina Kristoffersen Skei

Interiørarkitekt MNIL

I permisjon

D +47 46 76 96 44

catharina.kristoffersen@tegn3.no

Cecilie Espedokken Vik

Landskapsarkitekt MNLA

D +47 95 11 03 86

cecilie.vik@tegn3.no

Christian Klinge

CEO tegn_3 /
Head of Innovation Architecture & Design

D +45 50 51 89 85

christian.klinge@afconsult.com

Eirik Erstad

Teamleder Arkitektur Oslo / Arkitekt MNAL

D +47 99 64 27 28

eirik.erstad@tegn3.no

Eli Maria Eeg-Henriksen

Landskapsarkitekt

I permisjon

D +47 99 20 33 00

eli.eeg-henriksen@tegn3.no

Eli Marie Angen

Interiørarkitekt

D +47 93 00 49 97

eli.marie.angen@tegn3.no

Elin Svensson

Planlegger

D +47 41 35 48 42

elin.svensson@tegn3.no

Erlend Kloster-Jensen

Byggesaksrådgiver / Master i by- og regionplanlegging

D +47 91 54 67 76

erlend.kloster-jensen@tegn3.no

Gunhild Solem Eidsvik

Arkitekt / Planlegger

D +47 97 98 38 32

gunhild.solem.eidsvik@tegn3.no

Hanne Bendixen

Urban designer /
Arkitekt MNAL RIBA Part 1

D +47 92 45 82 77

hanne.bendixen@tegn3.no

Hanne Reidun Brobak

Arkitekt MNAL / Planlegger

D +47 90 03 72 13

hanne.reidun.brobak@tegn3.no

Henrik Haver

Arealplanlegger / Sivilingeniør

D +47 97 74 87 67

henrik.haver@tegn3.no

Hilde Nessa

Master i arkitektur / Planlegger

I permisjon

D +47 95 96 31 22

hilde.nessa@tegn3.no

Ingerd Husøy Høknes

Faglig leder interiørarkitektur /
Interiørarkitekt MNIL

D +47 92 85 97 69

ingerd.husoy@tegn3.no

Ingrid Fordal Nålsund

Landskapsarkitekt

D +47 92 22 71 50

ingrid.fordal.nalsund@tegn3.no

Ingrid Larsen

Arkitekt MNAL

D +47 48 30 41 98

ingrid.larsen@tegn3.no

Irina Haldorsen

Byggesaksrådgiver

D +4748242480

irina.haldorsen@tegn3.no

Iselin Linga

Rådgiver / Master i arbeids- og organisasjonspsykologi

D +47 93 00 66 65

iselin.linga@afconsult.com

Jeff Forbes

Planlegger / Arkitekt

D +47 96 69 03 96

jeff.forbes@tegn3.no

Jon Annar Støvne

Arkitekt / Ingeniør

D +47 41 10 43 67

jon.stovne@tegn3.no

Karen Naalsund

Interiørarkitekt MNIL

D +47 92 83 06 05

karen.naalsund@tegn3.no

Kjersti Bjørkeng Størdal

Leder tegn_3 Trondheim /
ph.d. Organisasjon og endring

D +47 93 08 77 17

kjersti.bjorkeng.stordal@tegn3.no

Kjersti Erlandsen Tofte

Landskapsarkitekt MNLA

D +47 95 22 61 70

kjersti.tofte@tegn3.no

Kristianne Ervik

Seniorrådgiver utvikling og analyse/PhD organisasjonantropologi

D +47 97 06 40 26

kris.ervik@tegn3.no

Kristin Aasletten

Grafisk designer

D +47 48 17 74 74

kristin.aasletten@tegn3.no

Kristin Bjørseth

Tilbudskoordinator

D +47 90 77 33 78

kristin.bjorseth@tegn3.no

Kristine Smette

Arkitekt

D +47 95 98 04 82

kristine.smette@tegn3.no

Lars Jørund Haugen

Faglig leder Arkitektur /
Arkitekt MNAL

D +47 92 45 15 90

lars.haugen@tegn3.no

Lene Angen Walstad

Interiørarkitekt

D +47 92 08 09 27

lene.walstad@tegn3.no

Marco Ciccone

Arkitekt

D +39 347 70 31 728

marco.ciccone@tegn3.no

Margit Hermundsgård

Seniorrådgiver og prosessleder / Cand.philol.

D +47 99 03 46 96

margit.hermundsgard@tegn3.no

Mari Grøstad Thalberg

Landskapsingeniør / Interiørarkitekt

I permisjon

D +47 48 13 68 45

mari.grostad.thalberg@tegn3.no

Mari Skogland

Senior arbeidsplassrådgiver /
Interiørarkitekt ph.d. MNIL

D +47 95 84 50 13

mari.skogland@tegn3.no

Maria Dybedal

Interiørarkitekt

D +47 95 29 34 21

maria.dybedal@tegn3.no

Marie Schlytter

Faglig leder Arkitektur /
Arkitekt MNAL

D +47 92 04 85 95

marie.schlytter@tegn3.no

Markus Domaas Lindahl

Urbanist / Planlegger / Arkitekt MNAL

D +47 41 64 33 11

markus.lindahl@tegn3.no

Marte Tingstad Grav

Teamleder Arkitektur Oslo / Arkitekt

D +47 98 68 86 06

marte.grav@tegn3.no

Marthin Okeke

Arkitekt

D +47 46 93 24 14

marthin.okeke@tegn3.no

Mona Graftås

Faglig leder Arkitektur /
Sivilarkitekt MNAL

D +47 40 87 06 93

mona.graftas@tegn3.no

Nina Dillingøen

Leder tegn_3 Oslo /
Sivilarkitekt MNAL

D +47 47 45 43 98

nina.dillingoen@tegn3.no

Reidar Gjersvik

Innovasjonsleder / Head of Innovation / dr.ing.

D +47 93 02 21 56

reidar.gjersvik@tegn3.no

Renee Ranvig

Industridesigner

D +47 46 64 01 18

renee.ranvig@tegn3.no

Saritha Thulasidas

Arkitekt

D +47 73 19 83 39

saritha.thulasidas@tegn3.no

Sevrin Gjerde

Seniorarkitekt

D +47 90 63 83 90

sevrin.gjerde@tegn3.no

Sissel Arctander

Teamleder Plan og urbanisme Trondheim /
Byplanlegger / Arkitekt MNAL

D +47 92 80 73 62

sissel.arctander@tegn3.no

Solbritt Dramstad

Teamleder Plan og urbanisme Oslo / Planlegger

D +47 90 57 92 62

solbritt.dramstad@tegn3.no

Susanne Bremdal Winge

Arealplanlegger MA /
Master i by- og regionsplanlegging

I permisjon

D +47 95 88 90 86

susanne.winge@tegn3.no

Synniva Rye Bruland

Arkitekt

D +47 95 17 91 17

synniva.bruland@tegn3.no

Therese Staal Brekke

Teamleder Plan og urbanisme Oslo
/ Arkitekt MNAL / DPLG

D +47 97 68 14 63

therese.brekke@tegn3.no

Torunn Nilsen

Planlegger / Master i geografi

D +47 47 62 39 30

torunn.nilsen@tegn3.no

Trine Olsen Møgster

Teamleder Utvikling og analyse Oslo / Prosessleder / Cand.polit. i sosialantropologi

D +47 90 59 67 82

trine.olsen.mogster@tegn3.no

Urd Schjetne

Teamleder Interiør, utvikling og analyse / Interiørarkitekt MNIL

D +47 90 95 52 10

urd.schjetne@tegn3.no

Victoria Høiby

Landskapsarkitekt MNLA

D +47 41 65 36 39

Victoria.hoiby@tegn3.no

Vita Sundli

Sivilarkitekt MNAL

D +47 24 11 14 73

vita.sundli@tegn3.no